| MiKutzelu34546 a întrebat:

Care productie de telefoane este mai buna cea din Romania sau cea din China?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, avem noi atâtea fabrici de telefoane în România, desigur că nu. Din start China este ţară cu cele mai multe modele de telefoane şi fabrici, dabia ce avem şi noi două.
O zi bună!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce intrebare! China, Normal.Pe cate telefoane ai vazut tu ca scrie Made in Romania?

| MiKutzelu34546 explică (pentru darrio2007):

Nu asta am vrut sa se inteleaga ziceam de Nokia, Samsung dar am uitat ca ele nu se fabrica in Romania din cate stiu... si de aceea am intrebat daca telefoanele din china sunt mai bune ca astea... Scz am gresit eu intrebarea.

| darrio2007 a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Nici o problema.

| mona a răspuns:

E de stiut ca China

| alexs99 a răspuns:

Productia de telefoane din China e mai buna.

| MiKutzelu34546 explică:

Deci China e peste. Ok multumesc!

| Brâncuşi a răspuns (pentru MiKutzelu34546):

Logic, te-ai uitat pe internet la lansarea telefoanelor? Când s-a făcut la noi aşa ceva sa vină toate ţările să arate marfa lor?
Salut!