| Elena1234456 a întrebat:

Care status de pe http://sweety-things.weebly.com/ va place cel mai mult? Am descoperit si eu astazi site-ul;).

Răspuns Câştigător
| Mony_4137 a răspuns:

[ nu`s ][ wave` ]niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

e super site-ullaughing

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Este foarte interesant. Mie astea mi-au placut cel mai mult:
"Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking

| cretzufinish a răspuns:

Nu-s adepta suferintei prin intermediul messengerului. Asta imi place Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!batting eyelashes

| anad a răspuns:

"As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine"

| IO.oanaa <3 a răspuns:

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking"

Si eu site-ul de ceva timp si il ador love struck

| TutiQ a răspuns:

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Adevarathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

frumos site smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

Multe barfe. multe tarfe. asa-i viata cand te`apuk greata. daca vrei iti dau eu un subiect de barfa. viata`i cea mai scumpa tarfa!

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking"

Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos. happy"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decolteul meu te face sa ma iubesti? Nu multumesc. poti sa ma parasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii tai sa fiu... cea mai importanta fata.happy

| miki_9062 a răspuns:

Nu merita sa plangi, sa te distrugipentru o greseala, face parte din viata normala

lumea e o scena.viata? e un act.ai venit ai vazut, ai plecat.

| secret_2712 a răspuns:

Astea imi plac :X
starTe poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

starChiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

*)Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima... (asta e de la mine:iar apoi am invatat sa lovesc si eu sigh )

starorice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste. dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking (laughing rautacios laughing )

Dragutze statusurihee hee