| anonim_4396 a întrebat:

Care stie cum se poate afla o parola de yhoo? va rog ajutatia am nevoie urgent si ii a meu idd-ul. Ma puteti contacta la : king_valentiu@yahoo.com

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Poti sa o aflii daca iti mai amintesti raspunsurile la cele doua intrebari pe care le-ai pus cand ai facut id-ul respectiv!
Dai la forgot your password, acolo ti se deschide o pagina, bagi id-ul, apoi dai next, si raspunsurile la intrebari! si apoi o parola noua!
Daca nu sti raspunsurile, nu mai ai sanse sa il recuperezi!