| gasgicarul1998 a întrebat:

Care stie sa faca sv de metin 2 gratis dau fndita caruia imi faci si dau gm sau ga

va astept la adresa sebi_sebastian73@yahoo.com sau aicea pe pv

4 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Ai 12 ani.tre sa ai Hosting sa iti tina cineva serverul deschis NON-STOP, servere pe domeniu. ro .costa...euro.etc.
Du-te si lasate de astea.
Esti copkil de 12 ani si nu are rost sa ai, lasa-i pe cei mai mari sa faca asa ceva.

| verdee15 a răspuns:

Frate incurajeaza-l ca si ce eu am 13 ani si am seerver de cs respawn hostat tot eu zic sa te lasi tu sa mai dezamagesti copii

| razvanalex111 a răspuns:

Stiu eu sa fac nu moca 5 euro Orange, cosmote ma gasesti la id de mesanger:tanase_razvan90

| razvanalex111 a răspuns:

Stiu eu sa fac nu moca pe 5 euro Orange, cosmote ma gasesti pe mess: tanase_razvan90...