| anonim_4396 a întrebat:

Care stie sa instaleze android 2.3.5 cyanomod 7 pe un xperia x8.Am android 2.1 si nu pot muta aplicatiile pe card in nici un fel. Funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Te ajut eu. Stiu destuld e multe. Daca vreis a faci singur, ai aici un site http://xperiaall.tk/ dar informatiile nu sunt actualziate. id de messenger este ca si ultilizatorul.

1 răspuns:
| wolfrram a răspuns:

Sigur ca nu poti muta aplicatiile pe card nici la versiunea 2.3 nu prea poti cauta tutoriale pe youtube ca sigur o sa gasesti