| frumushika09 a întrebat:

Care sunt cele mai bune Windows-uri? Eu am Vista, dar as vrea sa-l schimb ca nu-mi place.

14 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca ai memorie RAM peste 2 GO win7

| DoRu a răspuns:

Depinde de cat RAM ai pentru Vista si 7 ca mananca foarte multe resurse! Si eu ti-as recomanda XP... e mai bun si e foarte usor de folosit si se multumeste cu foarte putin resurse! Vista-i cel mai prost Windows de la Microsoft facut vreo data! Nu-i bun de nimic! Urca-te la etajul 10 si arunca DVD-ul cu Vista!laughing)

| haiZI a răspuns:

Eu am windows 7 si merge perfect.

| DoarEU_8714 a răspuns:

Depinde pentru. ce vrei sa-l folosesti. Oricum in general as recomanda windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa frate windows 7 ca ati merge repede la internet dar la jocuri e varza poti sa ai peste 2 g rami dar unele jocuri nu-ti accepta windowsu bagati un last xp cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Last xp e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevaru ca e bunwindows 7 arata si bine dar iti manaca resurse multe foloseste xp bun abia nu iit mai consume resurse multe se misca bine

| jan33tt a răspuns:

Windows 7. te asigur.il am si eu si mi merge ft repede calculatorul plus ca se instaleaza super usor. funda?

| adrian280 a răspuns:

Frate bagati tu un last xp ca e cel mai bun isi instaleaza singur toate draivarele si merg si jocurile bine tot ce vrei

| Daniella_4731 a răspuns:

Eu ti-as zice windows 8. Stiu ca sunt foate bune.(pe propria piele ca il am)

| hackeru028 a răspuns:

Icspe

| wonderful2001 a răspuns:

Cele mai bune windowsuri sunt windows8 si windows7! Eu am avut windows7, dar acum am windows8.

| EduarTz2 a răspuns:

Corect Doru,vista e cel mai prost windows la Microsoft megre si gre(jocuri, net, hardul incraca tot timpul fara sa ai programe deschise) XP SI 7 cele mai bune

| Cobra_Pyty_1987 a răspuns:

De unde pot descarca un windows 7 sau 8 dar sa fie ok fara erori.va rog. pana acum am descarcat cam 12 windowsuri dar toate aveau erori erau corupte.