| LiviuHincu a întrebat:

Care sunt componentele unei masini de spalat rufe si cat costa fiecare? Si cat costa manopera unei masini de spalat rufe?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Serios, chiar te aștepți să-ți facă cineva o listă cu toate componentele unei mașini de spălat și cu prețul fiecărei componente în parte? Eventual și pentru toate modelele de mașini de spălat de la toate brandurile?

"Si cat costa manopera unei masini de spalat rufe?"

Ce înțelegi prin "manopera unei mașini de spălat rufe"? Unele probleme se pot rezolva în 15 minute, altele necesită o zi de muncă. Evident că prețul manoperei va fi diferit în funcție de dificultatea problemei de rezolvat.