| LauncherS a întrebat:

Care sunt riscurile pe care ti le asumi descarcand cu tornt?
Adica vreau sa zic intreb daca:
-Este legal
-Daca furi prin acest program
-Sunt sanse sa fii prins
-Sunt sanse sa te localizeze
-Este periculos

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

-Nu este legal dar cui ii pasa? Merita sa cumperi un joc care il termini in 5 ore pentru 3-5 milioane daca nu are multiplayer? Sau un windows care poate sa aiba probleme pentru un pret care poate trece de 5 milioane? Nu se prea merita sa le cumperi.Cand vor face ceva care sa merite banii aia atunci le vom cumpara.Inteleg cata munca este la creearea unui program mai ales a celor care intra in categoria jocurilor pentru ca stai destul de mult sa faci grafica/animatii...etc.Dar cat timp nu faci jocul mai lung de 52 de ore la dificultatea medium nu se merita daca nu are multiplayer. Daca are...da se merita daca este un joc bun care sa nu te enerveze ca a fost gandit prost.

-"Daca furi". Doar pagubesti de niste bani.Nu imi pasa ca fac asta pentru ca este cum am zis mai sus.Le pasa doar de bani nu conteaza daca se merita sau nu.

-Nu sunt sanse sa fi prins deocamdata.De ce? Descarci dar cui ii pasa? Am descarcat o gramada de torr. ente si nu m-a oprit nimeni.

-"Sunt sanse sa te localizeze" Ar fi o problema...ai nevoie de o gramada de oameni ca sa faci vizite tuturor celor care descarca...

De ce ar fi periculos? Cat timp ai un anti-virus bun si ai grija ce decarci...

| BrokenInside a răspuns:

Nu
Da
Nu prea
E periculos pentru calculatorul daca are virus

| BrokenInside a răspuns:

Nu
Da
Nu prea
E periculos pentru calculatorul daca are virus.(scuze de raspunsurile scurte dar ma acuza de piraterie TPU).

| Quellavogliadistareconte_Adm_1997 a răspuns:

Nu. nu sunt riscuri, si nu poti fi prins eu il utilizez de 5 ani tongue si nu am avut probleme