| Roby4u4ever a întrebat:

Care tableta e mai buna Vodafone smart tab 3 sau Samsung galaxy tab3?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung, fara nici un stres, e mult superioara din orice punct de vedere fata de Vodafone. Tableta Vodafone de obicei e un produs Huawei rebranduit pentru comparator (in acest caz Vodaf). Iar intre cele 2 iese castigator Samsung.
Conteaza si alegerea clientului, daca iti place una din ele, aia e, indiferent de ce zice unul sau altul.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 3.

| SorinTudor a răspuns:

Tab 3

| atomescu a răspuns:

Salut Robert,

Ma eu as alege Samsung si vezi ca o gasesti aici cu vreo 100 de lei mai ieftin: http://bit.ly/1fY93LT

Mai jos vezi si parerile celor care au cumparat tableta asta si te poti uita si peste parerile celor care au cumparat smart tab 3... si asa iti faci o idee.

Bafta!

| Crouky a răspuns:

Eu zic,,, ca sunt bune amandoua dar este o diferenta de pret intre ele...