| MikiixD a întrebat:

Care tel. este mai bun dintre Samsung Corby si Samsung Delphi?

11 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Eu detin un corby si ti-l recomand cu incredere, delphi interesant e ca are tastatura qwerty in schimb are ecranul mai mic decat la corby, in principiu corbywinking

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Corby

| Wihaela a răspuns:

Delphi

| vlad15eu a răspuns:

Sunt ambele urate rau

| N3X7 a răspuns:

Samsung delphi -are si tastatura qwerty si e si ieftinutz

| nana0000 a răspuns:

Delphi, eu am corby si e cam prost

| adaada12 a răspuns:

Samsung Corby, garantatwinking

| No a răspuns:

Dupa mine Sasung Delphy happy

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Eu am avut Delphi si a fost foarte bun.

| Andumin a răspuns:

Eu zic ca Samsung Corby eu din asta am si crdem e rezistent mai cazut iarna in apa cu gheata pe asfalt pe parchet peste tot si nu are nimic merge foarte bine si pa sistem de destul de bunicel mia imi place! despre Samsung Delphi nu stiu nimic nu am! scuze@!

| Mytza_2331 a răspuns:

Corby