| ancuutssa a întrebat:

As dori sa stiu cum pot activa internetul pe telefonul Samsung Corby (Delphi 3410) la Cosmote. Dau Funda!:*

Răspuns Câştigător
| andrei1121 a răspuns:

Http://www.wnw.ro/cum_conectez.html uite aicea iti explica de la A la Z ca si eu asa am aflat

| ancuutssa explică (pentru andrei1121):

Iti multumesc! O seara placuta in continuare!:*

2 răspunsuri:
| lidia4gsus a răspuns:

Suni la servicii pentru clientii cosmote.La nr 1234 telefon gratis. Apoi ca sa te duci direct la a vorbi cu cineva de la cosmote apesi 13210 si astepti.Vei vorbi cu cineva si trebuie sa ii spui exact marca telefonului si ii spui sa iti activeze internetul pe mobil.Mai trebuie sa le spui cum ai facut "rost" de MB ...Si o sa iti dea ei instructiile corespunzatoarehappy