| Ionut321123 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune, alea cu sistem Bada sau alea cu sistem android?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Android pentru ca este cel mai folosit sistem de operare mobil la ora actuala. Bada e un sistem dezvoltat de cei de la Samsung instalat pe cateva modele de telefoane low budget.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe sistem android.
Pa, pa.

| croissant a răspuns:

Iti recomand telefoane care au sistemul android.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cele cu Android.
Pe curând!

| ErrorFound a răspuns:

De la cel mai bun la cel mai rau:
IoS
Android
Bada

| Seby90 a răspuns (pentru ErrorFound):

S40/S60/RIM/Windows mobile?

PS: Android este undeva peste iOS.

| ErrorFound a răspuns (pentru Seby90):

Da, ma rog...Am Android dar prefer Apple. big grin

| Seby90 a răspuns (pentru ErrorFound):

Da se misca bine, dar lasa de dorit in partea de development, nu poti face mai nimic pe el. Personal prefer androidul, este mai flexibil.

| ErrorFound a răspuns (pentru Seby90):

Asa e, e o comparatie gen PC(Android) vs. xBox(Ios)

| IonutzWoW a răspuns:

Cele cu sistem de operare android sunt cele mai bune deoarece ai o gama mult mai larga de aplicatii.

| Mable009 a răspuns:

Android sigur

| Boblobobonti a răspuns:

Ar trebui sa optezi pe alea cu Android, deoarece majoritatea aplicatiilor, jocurilor si altor minunatii sunt concepute pentru asa ceva! O zi buna!

| Ionut321123 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| 2handsUp a răspuns:

Android este cel mai bun. Daca Bada ar fi mai bun ar fi mai multe telefoane cu acest sistem de operare. Eu asa cred.

| Sypp a răspuns:

Mergi pe varianta Android!

| ISP475 a răspuns:

Andriod

| razvy1610 a răspuns:

Android clar

| TraficantaDeInghetata a răspuns:

Cele cu sistem android sunt mai bune! happy