| InvalidShark09 a întrebat:

Care va place mai mult Samsung sau iPhone?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

In domeniul in care lucrez eu, cel mai bun e iPhone-ul.Deci aleg iPhone-ul.

| eugeniu001 a răspuns:

Samsung acum este pe primul loc...nu te-as sfatui sa-ti iai ceva iPhone la iPhone aproximativ toate aplicatiile costa bani...eu ma folosesc de Samsung

| InvalidShark09 explică (pentru eugeniu001):

Stiu asta dar pot sa imi pun hack de bani infiniti, ceea ce pe Samsung nu poti.

| Coltzzzz a răspuns:

Samsung! Chiar daca Iphone are mai mult aplicatii multe costa bani si plus de atat is multe chestii pe care cu un android poti sa faci si cu iphonu' nu si in plus decat sa dai 600 euro pe un iphone ai bine dai 200 euro sau si mai putin pe un samsung.Eu am avut un iphone 3gs si l-am scapat pe jos... nu am mai putut sa il repar pe cand cu un Samsung daca il sapi pe jos nu are decat o zgarietura mica sau chiar nimic.Eu am un Samsung galaxy ace acum si sa fiu sincer aleg Samsung