| Fetitsa123 a întrebat:

Care vi se pare voua cel mai bun browser de internet? Mozila, Google chorme sau Opera?

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

As zice Mozilla. Argumente:
1. Are aproape aceeasi vitezi ca si Google Chrome
2. Consuma mai putin din rami si procesor decat Google Chrome
3. Este foarte usor si se poate personaliza.

Concluzie: mi se pare ca e cel mai echilibrat browser.

Pentru cei ce au PC-uri bune cu procesor si ram din plin... folositi Google Chrome.

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Maxthon - http://www.maxthon.com/
In alta ordine de idei, folosesc si Opera, Firefox, Safari, Avant si inca vreo citeva, le-am testat la modul serios, si pot spune ca nu exista "cel mai bun browser". Fiecare e cu plusurile si minusurile lui.

| Esperança a răspuns:

Google Chrome este cel mai rapid browser al momentului.

| ÐÿÅ a răspuns:

Fratimiu foloseste Google Chrome si zice ca-i mai bun, dar eu il contrazic si zic ca Mozila e mai bun!

| n1na a răspuns:

Mozillawinking

| Pisique a răspuns:

Cred că Opera. happy [îl folosesc de câteva zile și dă rezultatebatting eyelashes]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Eu in momentul asta sunt pe opera si cred ca este cel mai bun.

| Nimic00 a răspuns:

Google Chrome imi place, dar raman totusi la Mozilla...Am avut si o perioada de Opera, si una de Safari, but still. Mozilla/Chrome amandoua sunt bune.

| Andreea9311 a răspuns:

Google Chrome

| YouMe a răspuns:

Google crome, mozila e varza

| trasnet a răspuns:

Depinde ce versiuene ai
opera iese din discutie
google crome este cel mai modern si de asemeane itii permite sa accsezi mai usor paginile pe care le folosesti cel mai des
mozila este un browser care are unele facilitati in plus fata de Google crome(unele pagini nu pot fi deskise decat cu mozila si unele accesorii pentru net la fel)
Dar parerea mea este sa folosesti google crome big grin

alege ce vrei

| Marutza1999 a răspuns:

Google chrome... merge mult mai repede decat celelalte doua. happy

| Asphalt a răspuns:

Eu folosesc Chrome si mi se pare bun.