| CreEppY a întrebat:

Castile mele sunt stricate, si m-am gandit sa imi cumpar altele, dar nu prea scumpe ....Am vazut castile Beats, (oricum nu pot sa mi le cumpar, doar le-am vazut) si am gasit un site http://www.pretulverde.ro/......-mari.html si sunt doar 60 de lei... Faza e ca nu stiu daca sunt de calitate. Stiu ca nu sunt originale, dar altceva nu stiu ce sa iau. Poate sa imi spuna cineva daca sunt de calitate si daca ar merita sa le iau?

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Nu merita nici cele originale, nu mai vorbesc despre replici. Nu ai specificat ce buget ai si pe ce sursa le vei folosi. Fara sa dai aceste detalii, nu-ti poate face nimeni recomandari.

| CreEppY explică (pentru Utilizator1234):

Pai am 100 de lei si sa fie cam vreo 35% gaming si 65% pentru muzica.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru CreEppY):

Am intrebat de sursa (de unde primesc castile semnal), dar am dedus ca de la PC. Oricum nu as recomanda casti de gaming, parerea mea despre ele fiind foarte proasta. Esti destul de limitat de buget, prea multe variante demne de considerat nu prea sunt. Incearca sa faci un efort sa cumperi macar Sennheiser HD201, acestea fiid destul de echilibrate si complete la pretul lor.

http://www.pcgarage.ro/casti/sennheiser/hd-201/

| Florin_Gherhes_1995 a răspuns:

Iti dai seama ca nu pot fi de calitate la pretul asta.dar daca mai stii pe cineva care are si se aud ok, dai bataie.eu te-as sfatuii sa iti iei niste Pioneer ca sunt foarte bune si pretul este cat de cat accesibil.gasesti pe la 100 de lei care se aud bine.