| andrei995 a întrebat:

Cat costa mana de lucru pentru asamblarea unui PC? Ca as dori sa imi iau calculator pe piese, si vreau sa stiu, pentru ca am buget 15 milioane, daca imi iau piese din toti banii sau pastrez pentru constructie.Ca daca e scump il fac eu singur ca stiu, dar nu stiu cat costa. Multumesc,

2 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Mult nu cred ca o sa te coste asamblarea pentru ca nu este greu. daca crezi ca te poti descurca asambleaza-l singur. sau roaga un amic care se pricepe, nu dureaza mult. Bafta

| leo987 a răspuns:

Fa-ti-l singur. Nu e mare branza. Ai grija la componente sa se pupe cu placa de baza si cu carcasa.