| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

Cat costa o Baterie noua pentru Tableta Vonino EPIC P7? mai de curand Bateria care o are acum din fabricatie nu prea mai dureaza ca inainte, si chiar scade din procentaj (exemplu, de la 88% la 85%) si ma enerveaza la culme. ma gandesc sa cumpar o Baterie noua, dar cat costa aproximativ?

6 răspunsuri:
| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Nu prea se găsesc, pe net din ce-am văzut, doar de la dezmembrări.
Mai bine dă-i o resetare, că mai sunt erori din sistemul de operare.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Jonas94):

Resetare, adica sa sterg toata Memoria?

| Jonas94 a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

Salut,
Salvezi toate datele, faci un back-up pe Google Drive, apoi da, o resetezi.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Jonas94):

Voi incerca si asta. mersi de sfat! happy

| Jonas94 a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

Bateria cel mai probabil este ok, ori e vreo aplicație care consumă prea mult, ori erori din sistemul de operare.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Jonas94):

Voi verifica si asta.