| armageddon22 a întrebat:

Cat costa sa-mi umplu cartusele de culoare? cel alb-negru si cel color? Sau mai bine ar trebui sa iau toner negru la sticluta si sa fac gaura singur cu o injectie, ca sa ies mai ieftin?
Cine stie si va rog spuneti-mi cum procedez in al 2-lea caz

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=kcQtghaqycs; are instructiuni kitul.este usor.trebuie cumparat in functie de imprimanta.

| angemon500 a răspuns:

Pai in jur de 120 de lei te-ar costa iar a doua nu as incercao

| armageddon22 explică:

Imprimanta e HP deskjet

| naturecountess26 a răspuns:

Eu stiu ca reincarcarea cartusului este vreo 20 de lei (unul) ...in a 2 a varianta sincer nu stiu sa-ti zic dar videoclipul dat de express11 mi se pare destul de bun. Sper sa te descurciwinking

| Lemon925 a răspuns:

Pai daca vrei sa umpli toate cartusele alb-negru, rosu, galben, albastru cred ca te-ar costa minim 150 Lei :/ In al doilea caz nu stiu Funda? big grin