| Nikiboss1234 a întrebat:

Cat internet consuma aplicația yahoo messenger text de exemplu 2 ore? Dar dacă fac video pe Yahoo messenger în 2 ore cât internet consuma? Dar dacă fac audio pe Yahoo mess în 2 ore cât consum.
vreau răspuns așa de ex. Video - 2 ore atât internet consumat așa vreau la toate cine răspunde primește funda

2 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Daca te referi la traficul de internet, doar aplicatia Yahoo messenger consuma cam 2Mb pentru text si vreo 200-300 mb pentru video.

| Dayiii96 a răspuns:

Pai depinde de semnalul tau daca e mai slab consuma mai mult maxim 100 mbps