| f2ff2fl12f a întrebat:

Cateva setari Bandicam? Doresc sa filmez si am 20 fps-uri. ( da, pc-ul e vechi dar vreau sa iau unul nou) pana atunci, as dori sa stiu daca sunt setari pentru ridicarea fps-urilor.

4 răspunsuri:
| UnTipObisnuit a răspuns:

Pentru a filma cu fps mare ai nevoie de cpu si rami foarte buni.

4gb rami ar trebuie sa fie decenti pentrua inregistra un joc in 60 fps (acum depinde si de joc).

Din pacate, daca nu ai cpu si rami ok, nu prea poti filma 60+ fps.

| mihai69 a răspuns:

Contează și ce lățime de bandă îți oferă providerul de internet.
Încearcă să transmiți cu o rezoluție ceva mai mică (720 de pildă, nu HD sau mai mare, adică 1080 sau 1920).

| LPCTSTR a răspuns:

straight face Și ce legătură există între problema ta și categoria "Dragoste și Sex"?

| BlackLighting29 a răspuns:

Mai bine foloseste obs. Este cel mai bun software.