| AwaMan a întrebat:

Cati bani poti castiga dintr-o aplicatie iOS sau Android creata de tine? In Romania

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de aplicație, și de tine.Tu o creezi, deci tu îi pui prețul, dar să nu te lăcomești că nu o să îi vinzi licența, că precis nu vrei s-o vinzi, fiind proprietatea intelectuală a ta, și aia nu e de vânzare happy. Succes

| AwaMan explică (pentru DeyCj):

Eu nu am intrebat daca sa o vand sau nu, eu vreau sa stiu in MEDIE cat ar valora daca vreau sa ii vand licenta?