| Blana a întrebat:

Caut admini seriosi care sa tina redirecte pentru un server de cs.
serveru este non-stop etc nu dau nume ca sa nu zica cineva ca fac reclama.
Daca doreste cineva sa-si lase idu de mess si eu il voi contacta.

18 răspunsuri:
| deadea23 a răspuns:

Vreau eu. iti trimit un mesaj cu idu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu am experienta 2 ani dar cu o pauza in ultimul timp... pot tine cam 200 de redirecte depinde de redirect... daca esti interesat baga id meu alescutzu_neh. mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messimario94 legat ca asta e id meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin eu 200 de redirecte pentru informatii add ciufiix_cta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau. mihai_Resako id vb pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.blana iti las eu un id :casian_casi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clau.cretu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Overlordpsychotic tin redirecte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si eu vreau add edi_fotblaistu99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin 25 de red on id meu kaka_liviu

| Th3One a răspuns:

Vreau eu sa tin redirecte uite id meu theone.prof

| Th3One a răspuns:

Mane vreau eu sa tin redirecte pentru admin da-mi add la idul de messenger theone.prof mai vorbim pe messenger!

| Th3One a răspuns:

Ma vreau eu sa tin redirecte pentru admin. uite id-ul meu de messenger :theone.prof da-mi add

| Th3One a răspuns:

Mane da-mi add va rog .theone.prof

| Blana explică:

Altcineva?

| Th3One a răspuns (pentru Blana):

Blana vreau eu sa tin redirecte pentru admin da-mi add la id-ul de yahoo messenger theone.prof!

| POKEMON123 a răspuns:

Caut Admini Care au exp in amx add adrianfoc@yahoo.com

| catamj a răspuns:

Tin redirecte.am exp de 1an in adminat.dar am o pretentie.serveru sa nu fie gol.sa intra cv playeri. id meu catalin_mj