| Constantin_Mircea_1988 a întrebat:

Caut doritori care vor sa invete programare web (php, ajax, html, css, jquery, javascript), servere (mail, ftp, dns, web, )...Ma gandesc ca am putea face o echipa de 3.4 oameni care sa duca proiecte (ex. magazine virtuale, site-uri de prezentare) pana la capat. Deocamdata lucrez singur in programare web si tin un server dns pentru 14 domenii.ro. Suna ca anunt dar na...cui i place ideea este bine venit

6 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Da, sigur, te pot ajuta. Sunt anul 1 la informatica si vorbesc C++ si Java in principal, si alte limbaje secundare precum MatLab, Mathematica sau AutoIT3 etc. Mi-e destul de usor sa invat limbaje noi de programare, mai ales ca m-ar cam interesa php, html si ftp pentru un venit pe unde sunt student. Lasa-mi un mesaj te rog. De asemenea am un coleg care stie html binicel si ceva din php. Cred ca se poate baga si el.

Răspuns utilizator avertizat
| Sternex a răspuns:

As vrea si eu sa particip deoarece stiu cate ceva despre html, php si baze de date si as vrea sa invat mai multe.

| Fcsb_Marius_1995_cJmt a răspuns:

Serverul Urziceni.Laleagane.Ro este in cautare de
- Designeri
- Owneri (cost 10€- Vodafone)
- Donatori, care pot da boost!
- Admini.

** Mai multe detalii pe forum: https://laleagane.ro/forum/forums/28995-Urziceni **

Contact FOUNDER:
* Y! M: vodkazoom@yahoo.com
* Facebook: https://m.facebook.com/marius.fcsb.1422?ref=bookmarks