| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu o imprimanta laser color. Din cate am inteles astea laser sunt mai bune dar majoritatea modelelor sunt pe monocrom (alb/negru). Si alta problema am vazut ca tonerele nu sunt disponibile pentru prea multe modele si sunt in trei culori:cyan, magenta galben si negru.Astea trebuie toate la o imprimanta color sau numai una e de ajuns?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca e imprimanta color atunci trebuie sa aiba cel putin 3 culori. Sunt destule imprimante color, gasesti mai multe site-uri daca dai o cautare pe internet, inclusiv site-urile producatorilor si mai multe magazine, aici poti vedea caracteristicile tehnice si preturile si poti face comaparatii si sa alegi pe cea mai convenabila. Succes!