| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu o masina de tuns pentru barba si alte parti ale corpului, picoare,piept, etc.
Imi recomandati si mie o firma buna si accesibila la pret?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Recomand: https://bit.ly/3os6MPu

Pe mine ma tine bateria cam 3 luni(ma barbieresc cam o data pe saptamana, si da, chiar nu mai folosesc bic).

3 răspunsuri:
| George12356456 a răspuns:

Remington. O folosesc de 5 ani pentru barbă și tuns și merge perfect. A costat vreo 80 lei.

| Gigi777 a răspuns:

Te razi cu lama, ala care auzi pe la televizor gilette, nu neaparat gilette, nu fac reclama, mai multe lame bagate in ceva patrat cu suport de plastic, gasesti la magazin. Dai cu spuma de ras, dar daca nu ai bani folosesti sapun cu apa calda foarte bun, merge 99, 999999%