| The Epic Fail Guy a întrebat:

Caut un service de calculatoare din Iasi. Ce service-uri de calculatoare stiti sa fie din Iasi. Ma intereseaza pentru urmatorul concurs, unde pot sa castig 100euro.

http://somnulescu.com/blog/am-100-de-euro-pentru-tine/

Puteti sa va inscrieti si voi la concurs :D

2 răspunsuri:
| Alex95BV a răspuns:

Salut! Am nevoie de ajutorul vostru. M-am inscris in vivaSMS un serviciu care te plateste sa primesti SMS-uri. Pentru a castiga niste bani trebuie sa inscriu cat mai multe persoane. Daca va inscrieti GRATUIT puteti si voi sa castigati ca mine. Multumesc si va astept in echipa mea!
P.S.: Am preferat sa va spun direct decat sa va,, aburesc" :)
Link de inscriere: www.VivaSMS.ro/h/d6a8a03540
Detalii: www.youtube.com/watch?v=zG7k4CYDkyE
Contact: Yahoo ID infobv(@yahoo.ro)

| Alex95BV a răspuns (pentru Alex95BV):

Ca tot era vorba de bani...winking