| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegeti intre calculator si televizor?

Răspuns Câştigător
| taniusha562 a răspuns:

Televizorul, la calculator poti sa inebunesti stind mult

21 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

N-am tv de vreo 5 ani,,, si nu ii simt lipsa...pentru ca s-a inventat streamingul si mai e si protv.ro big grin deci e ca si cum ai compara un laptop cu un calculator de buzunar

| mdany a răspuns:

Calculator

| Deea a răspuns:

Calculatorhappy

Răspuns utilizator avertizat
| fluturas a răspuns:

Calculator

| CautNume a răspuns:

Calculator pentru ca asa pot sa stau si pe net sims etc.si sa ma uit la programe tv online tu?

| chelie91ptm a răspuns:

Calculator

| Anonim203 a răspuns:

Calculator! logic!laughing)

| b3nYy a răspuns:

Pai calculator. poti baga si pe el tv. prin sopcast. si poti face multe altele pe pc.

| Seiran a răspuns:

Hârtia igienică [Cu 3 straturi.Nu vreau să mă irit.].

| Simona a răspuns:

Calculator :X

| fuckThisLife a răspuns:

Calculator happy

| Allexanddraaa a răspuns:

Calculator normal! Poti face mult mai multe cu el si in plus sunt o gramada de programe cu care poti vedea pe calculator ce e la tv! Imi dai fundita?batting eyelashes

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Eu aleg "si" al mai bun pentru ochi si miscare

| Patrăţel a răspuns:

Daca n-ai calculator, alegi televizor, dar daca ai calculator. cum sa nu alegi calculator?!hee hee so, calculatorrr.

| Anna_9116 a răspuns:

Calculator pentru ca pot sa ma uit si la tv de pe calculatorhappy deci 2 in 1hee hee

| PinkStyle a răspuns:

Calculatorul pentru ca are retele de socializare si poti vorbi cu oricine de oriunde, pentru ca te poti juca si pentru ca poti sa te uiti si la TV pe el laughing)laughing)

| Ancuta59 a răspuns:

Calculator normal

| MarinaInna_7737 a răspuns:

Ambele.:X

| AlexUtzul98 a răspuns:

Calculator big grin

| ThyNnOotSa a răspuns:

Laptopwinking