| CeraselaIoana a întrebat:

Ce antivirus folosiți și de ce? Vreau să merg pe avira! Voi ce folosiți? Ce antivirus imi recomandați, acum, in anul 2014!

Răspuns Câştigător
| ciprian2001 a răspuns:

Avast ar fi recomandat.Varianta free protejeaza esentialul, curata, etc. Daca vrei sa si platesti ceva, tot Avast, versiunea a 2-a dintre cele 3 (free, premium, ultrapremium) ar fi ideala pentru tine, daca vrei sa fi protejat foarte bine, daca cumperi versiunea a 3-a, ei bine, e cea mai buna de pe piata.Protejeaza foarte mult, devii indetectabil, etc.Eu asta recomand.In plus e si usor de controlat. sper sa te fi ajutat.

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Tot avira as recomanda.

| ARF a răspuns:

Eu una folosesc Malware, pentru ca este singurul care mi-a gasit toti virusii.

| sebastyanSEBI a răspuns:

Avast mi se pare cel mai bun..si este cel mai recomandatwinking