| Saataan a întrebat:

Ce antivirus gen malwarebytes mai cunoasteti FUNDAAA

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Salut!
Malwarebytes nu este un antivirus.Il poti folosi fara probleme pe langa acesta.Detecteasa si curata cam tot ce scapa antivirusul.
Programe de genul...stiu ca cei de la emsisoft au un program asemanator : emsisoft anti-malware, pe care din pacate nu l'am probat asa ca nu iti pot vorbi despre el.Totusi,este laudat pe net.Ar mai fi Ewido Anti-Malware...si nu mai stiu.

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

SuperAntispyware

| Alexandru074 a răspuns:

Avast este cel mai bun il recomandwinking

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiDumitru89 a răspuns:

Iti recomand MICROSOFT SECURITY ESSENTIALS (Daca ai Windows Seven)