| DyingLight a întrebat:

Credeti ca antivirusul MalwareBytes este bun? Sau ce antivirus imi recomandati?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

MalwareBytes nu este antivirus! Este antimalware, dupa cum ii spune si numele, o categorie aparte de virusi!

http://www.epasystems.ro/......m-av-test/

| ion1731 a răspuns (pentru K0sti):

Ce categorie, ce worbesti tu? Cuvantul Malware este prescurtarea de la software rau intentionat, si este un termen general folosit pentru a descrie toate felurile de virusi, viermi, spyware care sunt in mod special concepute pentru a provoca daune la PC sau fura informatii din calculator.

| Satana_Costin_1997 a răspuns:

NOD 32

| ion1731 a răspuns (pentru Satana_Costin_1997):

Fa-ti 32 de noduri la funia cu care vre-i sa te spinzuri- bafta.