| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati zice daca s-a crea un drum la Sinaia pana la cota 2000, ( Pana la cota 1400 ) exista dar pana la cota 2000 nu.
S-ar putea construii un asemenea drum? Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| kiddutssa a răspuns:

In primul rand sunt din Sinaia. In al doilea rand in legatura cu intrebarea ta: Nu ar fi posibila creearea unui astfel de drum din cauza reliefului care este destul de "accidentat". In plus de asta exista un drum de munte de la 1400 pana la 2000. Daca tot vi la munte trebuie sa mai faci si miscare doar nu or sa puna astia drumuri peste drumuri peste tot. De asemenea consider ca ar strica o mare parte din frumusetea drumului construind iar niste betoane pe acolohappy

| zapacel a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. nu prea cred! am ost pana la cota 1400, dar pana la cota 2000 nu cred ca s-ar stresa nimeni sa faca un drum.