| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti daca s-ar crea un drum o sosea in Sinaia cu care poti merge cu masina pana la cota 2000 ( pana la cota 1400 ) exista dar pana la 2000 nu.
Astfel incat am putea merge pana la cota 2000 direct fara sa luam telecabina.
De putut am putea.
Ce parere aveti? De infrastrucutra? Daca s-ar putea crea? Parerile voastre.

1 răspuns:
| Misha_1025 a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare, Crezi ca METROUL este util in pesteri?
Care ar mai fi farmecul turismului montan, dintr-o masina crezi ca poti vedea prea multe? Hai sa mai facem si miscare...serios vorbesc!