| Broadband a întrebat:

Ce boxe sa aleg? podea http://images2.okr.ro/......00_700.jpg (standfloor) sau sonorizare? http://static.mivarom.ro/catalog/images/569269180.jpeg
care credeti ca suna mai bine?
la ascultat muzica in casa. ascult orice gen de muzica si populara

5 răspunsuri:
| Popovici_Stefan-Vlad_1995 a răspuns:

Parerea mea e ca pentru in casa, 1 home cinema e bun... nu iti bate capu... eu am in garsoniera 1000 W, dar mor de ciuda ca nu-i pot da la blana

| Broadband explică (pentru Popovici_Stefan-Vlad_1995):

Pai da am aplificator si il tin degeaba big grin

| Popovici_Stefan-Vlad_1995 a răspuns (pentru Broadband):

De cat e amplificatorul? si ce marca?

| Broadband explică (pentru Popovici_Stefan-Vlad_1995):

Sony f235r 40x40w la 8 ohm

| Popovici_Stefan-Vlad_1995 a răspuns (pentru Broadband):

Tine minte, Sony, Panasonic... astea nu sunt firme de asa ceva...
Cele mai bune firme de difuzoare si boxe sunt MAG(rusesti), Magnat si JBL
La statii in general pionner e cel mai bun, dar merge si alte firme specializate gen JBL happy