| dantiberiu a întrebat:

Ce cabluri imi mai trebuie la console in afara de cele ce mi le da cand le cumpar, spuneti-mi pentru fiecare in parte si pentru xbox 360, si pentru ps3(absolut toate cablurile esentiale) deci ce cabluri ar mai fi cu ce functi, adica pentru ce...multumesc,dau fundita.happy

1 răspuns:
| cami_5314 a răspuns:

Nu stiu pentru altele dar pentru ps3 ai nevoie de cablu hdmi pentru a face legatura intre consola si tv. Eu folosesc acelasi cablu sa cuplez si tv-ul cu calculatorul. Daca vrei sa te mai joci cu cineva trebuie sa mai cumperi o telecomanda, pentru ca in pachet vine doar o singura telecomanda. Tb sa stii de dinainte daca tv-ul tau are port hdmi sau nu.
Numai bine