| Sorin_8124 a întrebat:

Ce caracteristi trebuie sa aiba o placa video pentru ati merge bine San Andreas?

Răspuns Câştigător
| oareunde a răspuns:

Ca sa iti ruleze bine, nu e nevoie doar de placa video. Ai nevoie de: un Pentium 4 sau AMD Athlon XP, 384 MB RAM, 128MB placa video. O placa de sunet Audigy2 soundblaster.
3, 6 GB memorie libera pe hard disk

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam orice joc sau program are un fisier care se cheama read me adica citeste-ma.Acolo vei gasi inca inainte de instalare toate cerintele jocului. Dar cum nimeni nu citeste read me...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau te rog sa imi dai parolele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai o placa de cel putin 712mb.Eu am de 512 si merge un pic sacadat dar mi-am cumparat de1012!