| david2345 a întrebat:

Ce casti beats by dre sa imi iau?
Beats Studio sau Beats Executive?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ieedi a răspuns:

Studio :d. Iti vorbesc in calitate de detinator a mai multor modele de Beats (Solo HD, iBeats, urBeats, Beats Pro, Beats Studio) si pot spune ca sunt cele mai de calitate dintre toate. Executive are un prieten si nu este multumit de ele si facand testul comparativ intre Studio ale mele si Executive ale lui, am cazut amandoi de acord ca Studio sunt mult mai de calitate. Bafta

3 răspunsuri:
| david2345 explică:

Deci cred ca o sa merg pe Studio.
Deci e mai bun ca sunet decat executive.

| Ieedi a răspuns (pentru david2345):

Pentru uz personal calitatea este maxima. Daca ti-ai dori pentru un studio de inregistrari ti-as recomanda mai degraba Beats Pro. Dar presupun ca le vrei pentru tine. Singura problema sunt bateriile. Dar eu ma descurc grozav cu niste adaptori Duracell.

| david2345 explică:

Ms mult!