| GabiDumitrescu a răspuns:

Koss Porta Pro, fara indoiala. Lasa minciunile.
@TED: Omul a zis pentru mp3, nu pentru calculator...

| PaulTalent explică (pentru GabiDumitrescu):

Man...esti sigur ca are bass de rupe drumnbassu?big grinar fi ok si in-ear doar ca la alea nu vibreaza difuzoarelebig grin.+ ca n'am gasit sub 150 nicaieri si am 15 ani...

| PaulTalent explică (pentru PaulTalent):

Nu vreau ceva mega mega mega ok pentru ca bugetu'i de 100 lei, dar ceva ce rupe in banii aia...de pe amazon se cumpara cu card credit...masa,n'am 18 ani

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru PaulTalent):

Koss mai gasesti si pe la noi pe ici-colo. Am Porta Pro de vreun an si ceva si crede-ma ca bat casti de 2-3 ori mai scumpe. Totul e sa ai si un player care sa amplifice ca lumea si clar (am un Sandisk Sansa e250 cu RockBox pe el, suna criminal, le-am pus pe ultimul model de iPod Touch, sunau ca naiba - infundat, fara bas, fara inalte, fara medii, fara nimic...).

| Koisan69 a răspuns:

Cauta Teac HP5, sunt dementiale