| MotanuJmekerit a întrebat:

Ce casti imi recomandati sa-mi cumpar pana in 50 de lei?

6 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Nu ai prea multe variante care se aud decent in bugetul acela. Cel mai simplu ar fi sa mergi intr-un magazin unde te lasa sa asculti casti si sa decizi in functie de preferinte. As spune ca minimum ar fi Sennheiser HD201, care noi sunt peste bugetul tau, dar este posibil sa ai noroc pe piata SH sa gasesti o pereche in apropierea sumei de 50 de lei.

| MotanuJmekerit explică:

Pentru PC ma refer

| Elena007 a răspuns:

Eu iti recomand castile Serioux.Eu le-am luat acum cateva luni, tot pentru PC, si functioneaza foarte bine si se aude foarte bine, am dat pe ele tot in jur de 50 de lei

| MotanuJmekerit explică (pentru Elena007):

Lasa-mi un link cu ele te rog.