| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

Ce casti intraauriculare imi recomandati? Ceva cu basi puternici si sa se auda tare, ceva asemanator cu castile de iphone 5.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Aaa? serios? Castile de la iphone au un bass destul de prost...

| sorinel22 a răspuns:

Beats audio. Originale sunt scumpe dar si foarte bune in jur de 400 lei poti sa iti iei si pioneer. Si ele sunt bune, mai sunt castile Sony

| Robu_Cosmin_1992 explică:

Undeva la maxim 150 de lei, beats ma depasesc laughing Luam KOSS daca voiam ceva mai scumpe. Alea de la KOSS se aud chiar foarte tare.

| Robu_Cosmin_1992 explică:

Sau ma mai gandeam la Sennheiser, modelul asta :
http://www.emag.ro/......EXS30BBBM/

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Robu_Cosmin_1992):

CX175 sunt ok dpdv al raportului calitate-pret si al sunetului in general. Daca vrei doar bubuiala si sa rupa basul, ai JVC HA-FR201. Beats-urile sunt niste porcarii tembele, la fel si castile de la Iphone (sa ma scuze mai marii cunoscatori de mai sus care le tot recomanda).

http://www.cel.ro/casti/casti-jvc-ha_fr201-rosii-l/

| Stanescu_Emil_1999 a răspuns:

Cati bani ai disponibili? Poti sa-ti iei ceva Beats-uri sau Na'Vi pentru Gaming!(beats-urile sunt cam 200 lei, si celelalte pentru gameing sunt 450 lei). Funda?