| PuFiLiCi98 a întrebat:

Ce cerinte are GTA:San Andreas pentru Android? FUNDA!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Teoretic ruleaza pe orice telefon cu android 2.3+.
Practic, difera.
Daca nu ai macar un dual-core, 512 ram si un gpu capabil de hd+, atunci o sa mearga cam foarte greu.

| stlucian a răspuns:

Cerintele pentru a rula acest joc sunt ca versiunea de Android sa fie cel putin 2.3 Gingerbread - See more at: http://blog.videotutorial.ro/......e-android/

Răspuns utilizator avertizat
| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Prietene pe S2 plus telefon de **** merge bine laughing vrei jocul ti-l dau moca da-mi pm sau add pe mess rsuceava

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru Zaharioaei_Radu_1988):

Poti sa mi-l dai si mie? iti dau funda daca imi raspunzi la o intrebare, nu conteaza cu ce raspuns
sau mai multe funde daca vrei
am Samsung tab 4.7 4g

| Ahn_Iulian_1996 a răspuns:

Salut TPU Am LG G PAD 8.0 o tableta le 8 inci, specificatiile sunt Quad Core de 1.2 ghz, ram de 1 gb Rezolutie de 720p si merge greu, va rog sa ma ajutati