| AlexandruPNV a întrebat:

Ce configurare trebuie sa fac la e-mail-ul yahoo (daca acesta este facut nou) pentru a primi e-mail de confirmare pentru comanda de free sim Orange. Astept raspunsul corect.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nici o configurare nu trebuie sa faci. Este configurat din default el! Probabil cei de la Orange se misca mai greu cu raspunsul de confirmare. Ai incercat sa vezi daca primesti emailuri pe ea, de oriunde din alta parte? Spune unui prieten sa-ti trimita un email.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )