| Changes a întrebat:

Ce configuraţie trebuie să aibă un laptop pentru a fi cât de cât bun?(pentru anii de facultate)

Să fie maxim 2500 de RON.

2 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Iti recomand un Acer de 15, si procesor Intel. ai aici vreo 10 modele in buget http://ieftini.ro/laptopuri/cat/laptopuri-ieftine-acer/diagonala-15/

| razvan123456789 a răspuns:

Chiar exact nu stiu depinde si de firma ca de ex un Acer are mai multa memori decat un Samsung la acelasi pret conteaza si firma un ford nou nu-i ieftin decat un audi sau un bmw