| IonutantiBieber a întrebat:

Ce credeti, se merita sa cumpar un Samsung galaxy s3 sau mai bine astept pana apare Samsung galaxy s4?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai bani sa cumperi s4 cand apare mai bine astepti.Nu este asa mult pana pe 22 martie.

| IonutantiBieber explică (pentru Intruder19):

Crezi ca va fi mai bun decat s3?

| Intruder19 a răspuns (pentru IonutantiBieber):

Categoric.Din ce am vazut pe net are Rezolutie FullHD, ecran de 5 inch, camera de 13 MP ce filmeaza 1080p la 30 fps, un procesor quad core (4 nuclee) de 2 ghz.

Cum am zis si mai sus daca iti permiti sa-l cumperi Go for it.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinel1994 a răspuns:

Azi a aparut s4