| ionut7 a întrebat:

Ce durata de viata are un laptop Acer Aspire din 2007, cu procesor Intel Celeron 530, 1, 73 GHz, 2 GB RAM, 120 GB HDD?

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Asta depinde de cum il ingrijesti tu. Daca il lasi aprins fara sa ai nevoie de el, sa se puna praful pe el, fara antivirus sau altele va avea o viata scurta.Procesorul este cam slabut...

| Abandoned a răspuns:

Daca sunt eu prin preajma iti promit ca tine cat mai putin posibil! Oricum e deja expirat pentru 2011.

| Ana10000100 a răspuns:

Depinde de tine, cum il protejezi, cui il dai si cum in folosesti. Mai precis, cum ai grija de el.