| ionut7 a întrebat:

Ce durata de viata are un laptop Acer Aspire din 2007, cu procesor Intel Celeron 530, 1, 73 GHz, 2 GB RAM, 120 GB HDD?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate sa te tina si toata viata daca nu se strica nimic la el si-l ingrijesti, in general, 3-4 ani tin de obicei laptop-urile.

| nelyjoly a răspuns:

Daca nul pornesti o sal ai toata viata.

| Alexandrumar1 a răspuns:

Daca nu e virusat prea tare ii curati praful din interior nul supraincarci cu multe programe care ruleaza si joci cu cerere de sisteme peste limita laptopului u ar trebui sa aiba o durate destul de indelungata.adic mini de 3 ani si maxim de vreo 6-7