| Floryn9 a întrebat:

Ce e cu acel "steag" pe Facebook? Am vazut ca apare la aprecieri, cum il poti da si ce inseamna?
Mai de mult, am observat si o "floare", ce inseamna?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pirde->madrie => Mandrie persoanelor LGBT, ceva de genul.
Se sarbatoreste in luna asta.Iti faci tu o idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stragul este un simbol pentru persoanele homosexuale, iar floarea a fost pentru Ziua Mamei, care la americani nu se sarbatoreste pe 8 martie ci pe 6 mai.

| anoniiim1807 a răspuns:

Acolo scrie prinde care înseamnă mândrie.
Si il dai la fel ca celelalte. furie, ador, haha...iar daca nu îți apare dai actualizare la Facebook.

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

E steagul Gay-lor din cate stiu eu

| ChiliPepper a răspuns:

Dacă vrei steag trebuie să dai like la https://www.facebook.com/LGBTQ/?fref=ts

| 16Jones a răspuns:

Steagul este al persoanelor homosexuale.
Luna aceasta este o luna in care se sarbatoreste homosexulitatea si Facebook s-a gandit sa adauge steagul care ii reprezinta.
Ăla e "pride"-ul happy