| Nikoleeeeeeeeee a întrebat:

Am o intrebare. Recent am creat o pagina de facebook pentru o carte.Imi apare acolo ca am 1.055 de aprecieri si ca 1.778 discuta despre asta.Ce inseamna ca 1.778 discuta despre asta? Adica cum? big grin Multumesc!

1 răspuns:
| Melaniadelia1 a răspuns:

723 din 1778 sunt persoanele care iti viziteaza pagina frecvent dar nu au dat inca like paginii sau persoane care au dat like sau share sau comentarii la poze fara sa fii dat like la pagina. Ceilalti 1.055 au dat.
Fundita? puppy dog eyes