| alexRE a întrebat:

Ce este mai bun pe un netbock, win7 sau win xp?

In magazine vad ca toate au drept instalat OS, ori ubuntu ori alte prostii, dar sunt unele cu win7.

Merg bine netbockurile cu win 7instalat sau este necesar sa schimp pe xp? Uitati aici un exemplu de astfel de netbock cu win7: http://www.altex.ro/mini-laptop-asus-1005px-blk033s-inte l-atom-n450-1-6ghz-10-1-1gb-160gb-windows-7-starter-negr u.

Iar de pe prostia aia de ubuntu(linux) se poate trece pe xp?

Răspuns Câştigător
| aideplmaideplm a răspuns:

Iti recomand Windows 7 Ultimate.Eu pe notebook nu am nicio problema cu el.Are si spatiu mare de 100 gb pe c, iar pe d conteaza ce laptop ai. Windows 7 ti-ar recomanda orice tehnologist profesionist. Funda?