| anonim_4396 a întrebat:

Ce este Pod Swap? Am cautat pe internet, dar nu m-am prea lamurit

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este un fel de second hand de Ipod-uri. Acolo poti sa iei la schimb un Ipod mai bun pentru unul de care te-ai saturat... Sau poti sa cumperi unul - nou sau uzat. Ori, daca ai nevoie de bani, poti sa-l vinzi contra bani cash. Aici se pot da si Ipod-uri stricate... Cam asta inteleg eu din ce am citit pe net.

| Uana_5406 a răspuns:

Sper sa nu te bag in ceata mai rau, dar este un serviciu online care asigura garantii, certificate etc la schimburile, vanzarile, cumpararile si reparatiile iPod'urilor -> www.tunecycle.com