| anonim_4396 a întrebat:

Ce este un ipod? Adica ce-l diferentiaza de alte playere?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

In primul rand capacitatea ff mare de stocare...gandeste-te ca este ipod de 160 GB! mai e si interfata lui(tactila) care poti spune ca este f comoda si unica in acelasi timp...plus ca este ff rezistent, autonomie mare la baterie...ar mai fi avantaje. dar astea sunt principalele zic eu...

5 răspunsuri:
| LittleZyzy a răspuns:

Pe ipod poti descarca si videoclipuri spre deosebire de mp3 player.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un ipod nu este acelasi lucru cu mp3 playerul nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ipodu are 200gb capacitate si poti juca si jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat pe ipod mai poti avea si internet.Eu am ipod touch si am 60 gb intru si pe net, este aproape ca un laptop su ca un telefon

| gab a răspuns:

Eu nu stiu ce este un ipod:-( Recunosc ca am ramas in urma!